Табачник назвав єдину область в Україні, де всі заклади освіти повністю під'єднано до Інтернету - img 4480У Дніпропетровській області з участю міністра освіти й науки, молоді та спорту Дмитра Табачника та голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Вілкула відбулася конференція педагогічних працівників.

Під час конференції підбито підсумки розвитку освітньої галузі в області у 2011 – 2012 навчальному році та визначені плани на 2012 – 2013 навчальний рік. Також у рамках заходу експонувалася виставка досягнень освітян регіону на тему: «Початкова школа на Дніпропетровщині – впевнений старт».

«Дніпропетровська область – абсолютний лідер з розвитку всіх ланок освіти та IT-технологій. Це єдина область, де всі заклади освіти  під’єднані до Інтернету», – сказав Дмитро Табачник.

Міністр також зазначив, що в Дніпропетровській області реалізується унікальний проект – «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти». Зокрема, завдяки управлінському порталу Центру освіти Дніпропетровщини і керівники закладів освіти, і вчителі, і батьки можуть контролювати навчальний процес.

«Завдяки підтримці нашого Президента Віктора Федоровича Януковича, уряду, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту й особисто міністра Дмитра Табачника, мета, що стоїть перед обласною владою та освітянами буде реалізована. Я вітаю всіх з наступаючим новим навчальним роком, що стане важливим етапом у розвитку Дніпропетровщини та всієї України», – сказав Олександр Вілкул.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *