21 по 23 вересня 2016 року в ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» відбувся зліт лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Хмельницької області.

Організатори зльоту об’єднали роботу секцій лідерів учнівського самоврядування та заступників директорів із навчально-виховної роботи, щоб побудувати конструктивний діалог між дорослими та учнівською молоддю, подолати бар’єри у спілкуванні та налагодити ефективну співпрацю у великій різновіковій команді. Протягом трьох днів учасники спільно працювали над командними завданнями, брали участь у тренінгах, презентації флешмобу.

Програма зльоту передбачала спортивні змагання, квест, козацькі забави та розваги, презентацію власних творчих проектів, навчально-мотиваційні тренінги.

По закінченні заходу на всіх учасників зльоту чекав сюрприз – неймовірне за розмірами багаття та смачна юшка, під час частування якою учні запустили  в небо ліхтарики та загадали бажання про мир в Україні.

Основною метою навчально-патріотичного зльоту було не тільки  налагодження продуктивної роботи лідерів протягом наступного року, вибори нового президента до Хмельницької обласної ради учнівського самоврядування лідерів професійно-технічних навчальних закладів області, затвердження плану роботи на новий навчальний рік, а й мотиваційне об’єднання роботи в спільній команді викладач – учень.

Президентом обласної ради учнівського самоврядування лідерів професійно-технічних навчальних закладів Хмельниччини стала учениця Хмельницького професійного ліцею Олеся Парфенюк.

Після завершення зльоту було презентували флешмоб «Україна – це ми», надалі в планах Ради традиційно запис міні-фільму про зліт та промо-ролику флешмобу.

Незабутнім подарунком від організаторів зльоту та директора ДНЗ «Лісоводський професійний аграрний ліцей» стала екскурсія до курортного міста Сатанів. Учасники заходу відвідали одну з найстаріших синагог фортечного типу та туристичні об’єкти регіону.

За інформацією Хмельницького державного
центру естетичного виховання учнівської молоді

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *