Нещодавно делегація студентів Київського університету права НАН України на чолі з ректором Юрієм Бошицьким взяла участь у конкурсному проекті з питань захисту персональних даних та прозорості повноважень органів державної влади.

Захист наукових студентських робіт відбувся в офісі доктора Аттіли Петерфалві, президента Національного комітету захисту персональних даних та питань свободи інформації в присутності поважної компетентної комісії (Республіка Угорщина).

Під час візиту студенти зустрілися з Головою Конституційного Суду Угорщини, Омбудсменом Угорщини та іншими посадовцями урядових структур Республіки Угорщина.

У рамках загальноуніверситетського проекту «Кроки до прекрасного», делегація ознайомилася із перлинами  історично-архітектурної спадщини Угорщини, її неповторною природою, місцевими традиціями та звичаями.

Читайте також: У Дніпрі розпочала роботу VIІ Українська наукова конференція з фізики напівпровідників

Захід відбувся у рамках виконання Закону України «Про вищу освіту» (розділ XIII Міжнародне співробітництво, Ст. 75 Основні напрями міжнародного співробітництва у сфері вищої освіти та інтеграції системи вищої освіти до світового освітнього простору).

За інформацією Київського університету права НАН України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *