Серед дев’ятьох запорізьких переможців-паралімпійців, які повернулися нещодавно додому, три призерки – вихованки Запорізького національного університету.

Ідеться про дзюдоїстку Інну Черняк, яка поклала до скарбнички національної збірної єдину в цьому виді спорту золоту медаль. До речі, цього року Інна дебютувала на Паралімпіаді. А також – про першокурсницю факультету фізичного виховання Запорізького національного університету – плавчиню Вікторію Савцову, котра повернулася з двома срібними та однією бронзовою медалями. Крім того, випускниця історичного факультету Марія Помазан у Ріо-де-Жанейро показала другий результат у змаганнях зі штовхання ядра – 13,59 м.

У Запоріжжі на площі Запорізькій неподалік греблі Дніпрогесу паралімпійців вітали містяни, родичі та тренери спортсменів. Зустрічали переможців і представники обласної і міської влади, а також віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, який приїхав до Запоріжжя із робочим візитом і затримався для участі в урочистій зустрічі чемпіонів.

Читайте також: В УДПУ імені Павла Тичини відкрили Центр розвитку дитини

Також паралімпійців віншували й у Запорізькій обласній державній адміністрації, де їм вручили медалі та грамоти облдержадміністрації та облради. В управлінні молоді і спорту ЗОДА повідомили, що загалом для цьогорічного преміювання запорізьких олімпійців і паралімпійців з обласного бюджету виділили 2 млн грн.

Марію Помазан радо зустріли і в Запорізькому національному університеті її викладачі, однокурсники та вболівальники.

Загалом запорізькі спортсмени здобули в Ріо 11 медалей. Це найбільший урожай нагород за весь час участі запоріжців у паралімпіадах.

Прес-центр ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *