Для комфортної роботи дитини необхідно близько 1 мільярда гривень - 30 школДо кінця року в експлуатацію має бути введено 30 навчальних закладів. Про це під час розширеного засідання Колегії виконавчого органу КМДА повідомив голова Олександр Попов.

“До кінця року  після ремонту введемо в експлуатацію 30 навчальних закладів. Щорічно треба готувати навчальних закладів на 10 – 12 тисяч місць. Цю проблему необхідно вирішити в наступному році. Давайте протягом 10 днів сформуємо програму, щоб це зробити”, – сказав Попов.

До речі, протягом минулого навчального року відкрито 23 навчальних заклади, у дитячих садках, які знаходяться у комунальній власності, збільшено кількість на 4 200 місць.

Як повідомлялося раніше, цього року в 2 000 українських шкіл реалізується національний проект з інформатизації шкіл.

“В Україні працює майже 20 тис. шкіл, де загалом навчається 4,3 мільйона школярів. На жаль, достатньо оргтехніки мають тільки школи в обласних центрах, великих містах. Для того, щоб обладнати всі школи комп’ютерними класами – закупити якісну техніку, ліцензійне програмне забезпечення, комп’ютерні столи, забезпечити доступ до Інтернету, електронних бібліотек, тобто повністю створити умови для комфортної роботи дитини, необхідно близько 1 мільярда гривень”, – зазначив голова парламентського комітету з питань освіти і науки Максим Луцький.

За матеріалами unn.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *