У Запоріжжі готуються до турніру з волейболу серед школярів «UNICEF Volleyball Cup», що проводиться під егідою Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Як повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації, цей масштабний захід передбачає участь учнів із 301 загальноосвітнього навчального закладу з Дніпровської, Запорізької, Харківської областей та підконтрольних  уряду України районів Донецької та Луганської областей, які є партнерами проекту «Посилення соціальної згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у Східній Україні». У рамках цього проекту освітні заклади отримують шкільне спортивне обладнання.

Відбіркові та зональні змагання проводитимуться у ІІ етапи і триватимуть з 3 до 20 жовтня. Обласні фінальні змагання відбудуться 28 жовтня.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням турніру здійснює Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з департаментом освіти і науки облдержадміністрації, Запорізьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України,  Федерацією волейболу Запорізької області.

Команди – учасники І етапу турніру отримають дипломи «UNICEF Volleyball Cup» та сувеніри від організаторів. Команди, які посіли І-ІІІ місця у фінальних змаганнях, будуть нагороджені дипломами Комітету, кубками, медалями та призами. Учасники та представники команд, які посіли 4-81 місця у фінальних змаганнях, отримають дипломи Комітету та заохочувальні призи.

Інформує прес-служба Запорізької ОДА