29 вересня о 08:42 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу у середній загальноосвітній школі по Печерському узвозу, 13-А.

На місце події одразу було направлено рятувальників із найближчих пожежно-рятувальних підрозділів. Вогнеборці прибули до місця виклику о 08:49 й одразу ж встановили, що з підвального приміщення йшов дим. Не гаючи часу, рятувальники розпочали проведення евакуації учнів з будівлі школи та взялися до розвідки підвального приміщення.

Під час проведення розвідки вогнеборці виявили, що в електрощитовій сталося коротке замкнення з подальшим горінням на площі 1 кв.м. і відразу ж взялися за її гасіння. Паралельно рятувальники в складі двох ланок газодимозахисної служби займалися випуском диму з підвального приміщення.

Унаслідок злагоджених дій рятувальників загоряння було ліквідоване порошковим вогнегасником о 09:09. Загалом із будівлі школи було евакуйовано 600 дітей.
Під час гасіння пожежі загиблих і травмованих немає. Загрози життю і здоров’ю дітей та персоналу немає. Про подальше проведення навчального процесу рішення ухвалюватиме адміністрація школи.

kogf5AJPISE

Інформує ГУ ДСНС України у м. Києві

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *