За результатами експертизи, проведеної Центром досліджень вищої освіти Чеської Республіки, Сумський національний аграрний університет отримав Сертифікат про реалізацію політики Європейських стандартів якості. Цей документ підтверджує, що освітня діяльність університету відповідає стандартам і рекомендаціям щодо забезпечення якості в Європейському просторі вищої освіти.

«Це – потужний інструмент підтримки і розвитку співпраці з європейськими партнерами, а також ще один вагомий аргумент для партнерів університету зі сфери бізнесу. Ми будемо раді продовженню нашого співробітництва, у тому числі й в інших проектах», ? запевнив експерт із Болонського процесу Центру досліджень вищої освіти  Ян Бєсєда.

Оцінка політики якості відбулася в рамках проекту «Підтримка гармонізації запровадження Болонських принципів в українських аграрних університетах», що впроваджується Чеським університетом природничих наук (м. Прага) за фінансовою підтримкою Чеської агенції розвитку. Мета проекту ? обмін ноу-хау в галузі якості освітнього менеджменту, підтримка наукової діяльності та міжнародного співробітництва.

Прес-служба Сумського НАУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу