Регіональні центри відкривають онлайн-реєстрацію - kompПідготовка до ЗНО-2014 розпочалася й активно набирає обертів. Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що на його сайті відтепер відкрито спеціальний розділ «Реєстрація-2014».

Нагадуємо, що Дніпропетровський РЦОЯО забезпечує проходження ЗНО для вступників Дніпропетровської та Запорізької областей.

Водночас ДРЦОЯО інформує абітурієнтів, що  ЗНО-2014 проводитиметься з 3 до 27 червня. Дві сесії буде лише з найбільш масового тестування – української мови і літератури.  Розпочнеться основна сесія ЗНО 3 червня тестуванням з іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської). Згідно з графіком проведення ЗНО, 10 червня відбудеться тестування з російської мови, 12 червня – з математики, 14 червня – з географії, 16 червня – з біології, 18 червня – з фізики, 20 червня – з історії України, 23 червня – з хімії, 25 червня – із всесвітньої історії. Завершується ЗНО світовою літературою 27 червня 2014 року.

Результати учасників оголошуватимуться поступово, починаючи з 19 червня. Результати з усіх тестувань учасникам буде оголошено не пізніше 8 липня 2014 року.

Як і в минулі роки, для тих учасників, які зареєструвалися, але з поважної причини не були присутні на тестуванні, передбачено додаткову сесію. Особливістю додаткової сесії є проведення тестувань із двох предметів в один день у стислі строки – з 4 липня до 11 липня. Результати учасників, які складали тестування під час додаткової сесії, буде оголошено до 17 липня 2014 року.

Також зазначимо, що УЦОЯО на своєму веб-порталі оприлюднив нормативні документи проведення незалежного оцінювання. Зокрема, це наказ “Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти в 2014 році” та наказ “Про затвердження програм для проведення зовнішнього незалежного оцінювання”.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *