Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек (згідно з Указом Президента України від 14 травня 1998 № 471/98). Це професійне свято тих, хто допомагає нам віднайти потрібний шлях до джерела споконвічної мудрості, – бібліотекарів.

Сучасні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять значний внесок у виховання й навчання дітей та молоді. Бібліотека допомагає навчатися, шукати і знаходити.

До бібліотеки, як і колись, йдуть читачі. Звертаються і по допомогу, і по пораду, і просто бажають відпочити із книгою в руках «у тихому місці для читання». Адже саме тут кожен може віднайти душевний спокій, моральне оновлення і можливість оволодіти тим коштовним ключем, що відкриває таємничі двері величезної скарбниці знань.

Цього дня не лише у бібліотеках, а й в усіх школах, професійно-технічних та вищих навчальних закладах відбуваються різноманітні заходи – виставки, презентації, прес-конференції, флешмоби, читання книг уголос, конкурси дитячого малюнка та літературні марафони.

Шановні працівники бібліотек, володарі книжок та покровителі картотек!
Щиро вітаємо вас із професійним святом
Бажаємо завжди бути бадьорими, усміхненими, оптимістичними! І нехай вас оминають будь-які життєві негаразди!

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

4686

Шановні колеги!

    Щиро вітаю вас з професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек!

Бажаю всім міцного здоров’я, гарних читачів, глибоких книжкових  джерел, щастя, добробуту та миру Вашим  родинам. Нехай кожен з Вас матиме можливість реалізуватися в своєму ремеслі, і ваше професійне життя буде різноманітним та насиченим приємними моментами й цікавими подіями.

        З повагою та вдячністю за вашу працю, професіоналізм і відданість професії,

директор департаменту освіти і науки КМДА                                                Олена Фіданян

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *