У Новій Зеландії трирічний хлопчик із міста Крайстчерч виграв один мільйон новозеландських доларів у лотерею Bonus Bond, і став наймолодшим в історії країни щасливим володарем джекпоту, повідомляє The New Zeland Herald.

Bonus Bond у Новій Зеландії – це інвестиційний продукт, що дає покупцям облігацій шанс виграти щомісячний неоподатковуваний джекпот. Коли малюк народився, батьки відкрили на його ім’я рахунок на 250 новозеландських доларів (180 американських доларів).

Сім’я нещодавно повернулася з відпустки і дізналася про виграш у мільйон новозеландських доларів, що становить 726 600 доларів США. «Чоловікові буквально не вистачало повітря, коли він говорив по телефону, а коли він закінчив і повідомив мені, ми були так схвильовані, що бігали по колу. Момент був ажіотажний, – розповіла мати. – Ми завжди вважали, що наш малюк особливий, він народився на Різдво, що досить незвично. А тепер він ще й наймолодший переможець Bonus Bonds».

Це підтвердив і представник Bonus Bonds. За його словами, в лотерею вигравали й інші маленькі діти, але трирічна дитина стала наймолодшим володарем місячного виграшу. Представник лотереї сказав, що призи віддаються батькам або опікунам, якщо дитина не досягла семирічного віку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *