Нещодавно у Львівському кооперативному коледжі економіки і права відбулась науково-дослідницька конференція на тему: “Мережевий бізнес і внутрішня торгівля України”, яку організували та провели викладачі циклової комісії підприємництва та біржової діяльності.

Одним із основних напрямів формування якісного рівня освіти, що задовольняє потреби майбутніх спеціалістів в інтелектуальному і професійному розвитку, є залучення студентів до наукової роботи.  Тож у коледжі багато уваги приділяють цьому виду діяльності.

Так на конференції були зачитані такі доповіді: “Розвиток роздрібних корпоративних мереж у Західному регіоні України” (доповідач – Марта Кобрин, гр.ПТБ-16; науковий керівник: Лідія Марчишин),“Стратегії розвитку торговельної мережі  Торгово-виробничої  компанії «Львівхолод» (доповідач – Наталія Балицька, гр.КТ-14; науковий керівник: Марія Ільків), “Тенденції та проблеми розвитку електронного бізнесу в Україні” (доповідач – Андріана Зельман, гр.ТМ-14; науковий керівник: Наталія Кутна ), “Мережеві торговельні компанії: перспективи розвитку та передумови ефективного функціонування” (доповідач – Олена Васильєва, гр.КТ-14; науковий керівник: Марія Ільків), “Мерчандайзинг як сучасна технологія імпульсивних покупок” (доповідач – Оксана Ковпак, гр. ПТБ-16; науковий керівник: Лідія Марчишин), “Франчайзинг-альтернатива для малого бізнесу України і не тільки” (доповідач – Вікторія Супрун, гр.ТМ-14; науковий керівник: Наталія Кутна), “ Рітейл, як сектор сучасної економіки” (доповідач – Ірина Карпа, гр. ПТБ-16; науковий керівник: Лідія Марчишин).

Гостями заходу були студенти й адміністрація коледжу. На завершення організатори конференції нагородили учасників грамотами та дипломами і побажали всім учасникам успіхів, творчого збагачення та нових перемог у науковій царині.

Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ
та зв’язків із громадськістю ЛККЕіП

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *