Дітям на Буковині до Дня незалежності подарували ... школу - golovna23 серпня у селі Лужани Кіцманського району Чернівецької області відбулося урочисте відкриття новозбудованої загальноосвітньої школи.

У заході взяли участь голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв та директор Департаменту освіти і науки, мололі та спорту Михайло Бауер.

У своєму виступі голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв запропонував розпочати новий навчальний рік в усіх освітянських закладах області уроком на тему «Край, де варто жити» і додав, що Буковина буде такою, «якою ми її омріємо і якою ми її побудуємо – разом з громадою».

Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер наголосив на тому, що цей навчальний заклад є одним із кращих на Буковині, відзначивши, що школа обладнана за найсучаснішими європейськими вимогами. Окрім того, він повідомив про відкриття ще двох новозбудованих шкіл, які відбудуться до 1 вересня цього року та про здачу в експлуатацію дошкільних навчальних закладів.

Під час урочистостей Михайло Бауер нагородив педагогічний колектив Лужанської школи подякою та грошовою премією.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *