За направленням кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (ЗОІППО) 26 вересня 2016 р. на кафедрі програмних засобів ЗНТУ було проведено зустріч-екскурсію для вчителів шкіл Запоріжжя та області.

Усього в зустрічі-екскурсії взяли участь десятеро вчителів шкіл, представник ЗОІППО, чотири співробітники та три студенти ЗНТУ. Під час екскурсії викладачі шкіл ознайомилися з матеріально-технічною базою кафедри програмних засобів та виконуваними на її базі міжнародними проектами програми Темпус Європейського Союзу, встановили контакти з провідними співробітниками кафедри, обговорили питання роботи з обдарованою молоддю, інтеграції середньої та вищої школи, організації подальшої співпраці ЗНТУ та ЗОІППО.

Значну увагу вчителів було привернуто до можливого впровадження в навчальний процес і позаурочну роботу шкіл технологій робототехніки, програмування мобільних пристроїв та вбудованих систем. Учителі мали змогу ознайомитися з сучасним обладнанням лабораторії вбудованих систем та віддаленої інженерії кафедри програмних засобів, отриманим за програмою Темпус, зокрема роботами, 3D-принтером, роботизованими стендами з віддаленим керуванням, комп’ютерним обладнанням, мультимедійними пристроями. Також викладачі змогли поспілкуватися зі студентами магістратури, які навчаються на кафедрі програмних засобів і виконують дослідження на базі лабораторії вбудованих систем та віддаленої інженерії кафедри програмних засобів. Це дало змогу отримати зворотний зв’язок від цільової аудиторії навчання кафедри та передати досвід роботи з обдарованою молоддю вчителям шкіл.

Читайте також: Першу шкільну медіатеку відкриють у селищі на Запоріжжі

Представники шкіл та ЗОІППО, які брали участь у зустрічі-екскурсії, висловили зацікавленість у співпраці з кафедрою програмних засобів ЗНТУ та окреслили найважливіші напрями подальшої співпраці.

Зустріч була організована доцентом ЗОІППО, к.т.н., доцентом С.А. Івановим і співробітниками кафедри програмних засобів – представниками проектів програми Темпус Європейського Союзу «Центри передового досвіду для молодих учених» завідувачем кафедри, д.т.н., професором С.О. Субботіним та «Розробка вбудованих систем з використанням інноваційних віртуальних підходів для інтеграції науки, освіти та промисловості в Україні, Грузії, Вірменії» професором кафедри, к.т.н., доцентом Г.В. Табунщик.

Сергій Субботін, локальний співкоординатор проекту Темпус CERES,
завідувач кафедри програмних засобів ЗНТУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *