Викладачі  циклової комісії підприємництва та біржової діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права Оксана Ванівська, Лідія Марчишин, Марія Ільків  провели предметні олімпіади з дисциплін “Організація і технологія торгових процесів” та “Організація підприємств торгівлі”, метою яких було виявити обдарованих і здібних студентів, сприяти розвитку інтелектуальних та організаторських здібностей, підвищити інтерес до поглибленого вивчення предметів. 

Студенти груп КТ-ТМ-15, ПТБ-16 у трьох турах олімпіади показали відмінні результати з цих  дисциплін. Учасники жваво брались до вирішення практичних ситуацій та швидко виконували завдання. Члени журі, якими були як викладачі циклової комісії, так і представники адміністрації коледжу, виставляли та підраховували бали за виконані завдання.

Переможцями олімпіади з дисципліни “Організація підприємств торгівлі” стали: Тетяна Остапенко – І  місце;   Олена Лаба – ІІ місце; Марта Викоцька – ІІІ місце.

Перше місце з дисципліни “Організація і технологія торгових процесів” посіла студентка групи КТ-ТМ-15 Тетяна Остапенко; друге місце вибороли студенти групи КТ-ТМ-15 Іван Загорбенський та Юрій Вороновський; третє місце – студент групи ПТБ-16 Олег Андрушко та студентка Марта Викоцька  з групи КТ-ТМ-15.

Усіх учасників було нагороджено грамотами та подарунками.

Михайло Голубка, прес-секретар з роботи зі ЗМІ
та зв’язків із громадськістю ЛККЕіП

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *