Американський студент з університету Сліппері Рок, що в штаті Пенсильванія, побачив дивний сріблястий об’єкт за вікном, який нагадував НЛО. Хлопець зняв його на телефон і повідомив про свою знахідку у Всесвітню мережу MUFON.

Учень зізнався, що він навчається на факультетах механіки і фізики, тому не схильний фантазувати, але те, що він побачив, примусило його зробити висновки, що це НЛО (а не інші об’єкти, наприклад, комаха або кульова блискавка).

Він помітив дивний об’єкт у небі над лісом неподалік свого будинку. У той час хлопець писав курсову роботу, але відвернувся і побачив сріблясту та яскраву кулю. Одразу після цього дуже голосно загавкав сусідський собака, який, мабуть, теж помітив небесний об’єкт.

За словами очевидця, куля була дуже гарною, світлою і навіть «ангельською». Вона рухалася дуже швидко, але на кілька хвилин зависла над ліхтарем біля будинку хлопця і покрутилася. Навколо неї було металеве світіння й електричне поле. Однак, коли студент помахав їй рукою, НЛО швидко зник, видаючи легке гудіння.

Вчений-уфолог Скотт К. Уорінг каже, що цей об’єкт належить до легких кулястих утворень, що рухаються швидше за людську істоту приблизно в 50 разів. Вони часто потрапляють у кадри, бо дуже цікаві. За одну ніч можна побачити до п’яти таких об’єктів.

Джерело: УкрМедіа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *