Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини взяв участь у III міжнародній професійній спеціалізованій виставці «Освіта в Україні. Освіта за кордоном», що проходила 28 – 30 вересня під гаслом: «Навчайся в Україні!». Делегацію вишу очолювала проректор із наукової роботи та міжнародного співробітництва, доцент Владилена Сокирська.

Абітурієнти, які відвідали виставку, ознайомилися з умовами навчання та спеціальностями, міжнародними зв’язками університету, можливістю навчання за кордоном. А цікава змістовна експозиція справила позитивне враження на відвідувачів і в багатьох викликала бажання сфотографуватися біля неї.

На III міжнародній професійній спеціалізованій виставці «Освіта в Україні. Освіта за кордоном» УДПУ імені Павла Тичини удостоєний гран-прі у конкурсній рейтинговій номінації «Інноваційні підходи до впровадження медіаосвітніх технологій для підвищення якості освітньої діяльності» (конкурсну роботу підготувала кафедра інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій (завідувач кафедри – кандидат педагогічних наук, доцент Галина Ткачук). Випускник університету, заступник голови Аграрної партії України Денис Марчук як учасник соціального проекту«Згадай про ALMA MATER. Подякуй за освіту» нагороджений дипломом почесного випускника.

Центр культури і дозвілля “Гаудеамус”
УДПУ імені
Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу