Міністерство освіти і науки України спільно з Національною академією педагогічних наук України, Національним педагогічним університетом імені М. П. Драгоманова та ГО «Міжнародна асоціація позашкільної освіти» 28 жовтня 2016 р. у м. Києві проводить Всеукраїнський форум педагогічних працівників позашкільної освіти “Позашкільна освіта в умовах децентралізації”.

28 жовтня 2016 р з 11:00 Освітній портал “Педагогічна преса” в режимі онлайн транслюватиме Всеукраїнський форум педагогічних працівників позашкільної освіти “Позашкільна освіта в умовах децентралізації”.

Завданнями форуму є розгляд сучасного стану позашкільної освіти; розкриття теоретико-методичних основ позашкільної освіти; представлення кращих практик підтримки виконавчою владою позашкільних навчальних закладів в умовах децентралізації; активізація взаємодії інститутів громадянського суспільства і позашкільних навчальних закладів.

У рамках Форуму відбудеться конференція з актуальних питань позашкільної освіти, виставка науково-методичних матеріалів і творчих робіт позашкільних навчальних закладів “25 років Незалежності України – 25 років розвитку позашкільної освіти”, панельна дискусія.

До участі у Форумі запрошуються делегації від областей у кількості 6 осіб –1 представник департаменту/управління освіти, який відповідає за позашкільну освіту в області; 1 представник вищого педагогічного навчального закладу або інституту післядипломної освіти; 3 керівника позашкільних навчальних закладів (обласного, міського рівня); 1 представник територіального відділення ГО «Міжнародна асоціація позашкільної освіти».

Відкриття форуму відбудеться 28 жовтня 2016 р. об 11.00 у приміщенні Президії Національної академії педагогічних наук України за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-А.

Для участі в Форумі просимо до 10 жовтня 2016 р. надіслати до Міністертва список учасників від області на електронну адресу: clear_but@i.ua.

Витрати на проїзд, проживання, харчування за рахунок сторони, що відряджає. Учасників просимо заздалегідь придбати квитки на зворотній шлях.

Додаткова інформація за тел.: (044) 481-32- 51 (Бут Світлана Володимирівна).

 

ПРОГРАМА
Всеукраїнського форуму “Позашкільна освіта в умовах децентралізації”
28 жовтня 2016 року, п’ятниця

Виставка науково-методичних матеріалів і творчих робіт позашкільних навчальних закладів “25 років Незалежності України – 25 років розвитку позашкільної освіти” 

до 11.00Реєстрація учасників у Президії Національної академії  педагогічних наук України (м. Київ, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-А)
11.00 –12.00

Урочисте відкриття Всеукраїнського форуму “Позашкільна освіта в умовах децентралізації” за участю іноземних учасників (конференц-зал Президії Національної академії педагогічних наук України, І поверх)

12.00 –12.15Кава-брейк
12.15 –14.00

Проведення конференції “Позашкільна освіта в умовах децентралізації” (конференц-зал Президії Національної академії педагогічних наук України, І поверх)

14.00 –14.30
Кава-брейк
14.30 –16.00

Проведення панельної дискусії “Новий формат позашкільної освіти” (конференц-зал Президії Національної академії педагогічних наук України, І поверх)

16.00

Підведення підсумків.

Вручення сертифікатів.

Від’їзд учасників.

Долучитись до перегляду можна в день трансляції на цій сторінці.
Згодом відео буде доступно в записі.
Реєстрація для перегляду не потрібна.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *