Таку новинку своїм педагогам пропонують івано-франківські тинейджери. Три тижні тому активісти однієї з місцевих громадських організацій розпочали опитування в соцмережах — як подолати критичний стан освітньої системи України.

Своє нововведення запропонували школярі, на їх думку, вчителям-предметникам також варто проходити тестування. І хоча опитування ще триває, уже близько 80 % респондентів переконані — на якість освіти у школах такі новації вплинуть позитивно.

А ось у регіональному центрі оцінювання якості освіти ініціативу школярів сприймають неоднозначно. Тут кажуть — нарікати на якість навчання, а тим паче — підготовки випускників, немає жодних підстав. Як доказ — результати успішності, середньостатистичний бал тестування прикарпатських учнів один із найвищих в Україні. І якщо оцінювання знань вчителів і потрібне, то точно не в такій формі.

Інтернет-опитування щодо ЗНО для педагогів триватиме до 1 червня. Якщо результати так і залишаться не на користь вчителів, активісти громадської організації обіцяють направити відповідні звернення до МОНмолодьспорту. Між тим, традиційне тестування для цьогорічних випускників стартує 14 травня.

За матеріалами Коломия ВЕБ Портал 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу