Нещодавно англійські вчені провели масштабне дослідження, яке показало, що ставлення підлітків до школи та вчителів  погіршується з другого-третього року після закінчення початкових класів. Про це повідомляє портал ukedchat.com.

Учені з компанії статистичного аналізу в школах Великої Британії (GL Assessment) з’ясували, що діти впадають у депресію під час переходу з початкової до середньої школи. Протягом двох-трьох років  ставлення підлітків до вчителів і освітнього процесу поступово погіршується.

У дослідженні брали участь 32 тисячі британських школярів. З’ясувалося, що найбільш проблемними є класи з 7-го по 9-й. У цей період дедалі менше учнів вважають шкільні правила справедливими, а уроки – цікавими.

У зв’язку з цим у старших класах помітно погіршується відвідуваність занять – кількість прогульників виростає до 33 %.

Грег Ватсон, директор GL Assessment, заявив, що дослідження допомогло розібратися, чому багато хто вважає перехід до старшої школи найважчим періодом.

– Раніше ми не приділяли достатньої уваги цій проблемі. Ми повинні розуміти, що відбувається з особистістю підлітка при зміні класів і вчителів. У цей час батьки і шкільні співробітники повинні більше прислухатися до дітей, – сказав Ватсон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *