Новий навчальний рік щойно розпочався, а діти з сімей вимушених переселенців та з непідконтрольної територій, які вступили до Сєвєродонецького ВПУ, вже, як то кажуть, добре влилися у колектив.

– Цьому сприяє й залучення їх до занять художньою самодіяльністю, – розповідає директор училища, голова Асоціації працівників профтехосвіти Луганської області Юрій Кузьмінов.

Яскравим підтвердженням цього став перший концерт, який учні присвятили своїм педагогам. То був щирий вияв поваги, любові до них – найвища нагорода за невтомну працю, турботу про вихованців. Самодіяльні артисти (здебільшого першокурсники) сповнили різножанрові номери лірикою і романтикою, запалом і гумором.

Показово, що вшановували й учнів, чиї досягнення минулого навчального року якнайкраще підтверджують високий рівень роботи педагогів ВПУ. За перемогу в ХV Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості привітали Олександра Матвійчука та його викладача Ольгу Прибільську. Відзначили й перемогу в третьому етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки переселенки Сари Одноволової, в чому, без сумніву, є заслуга і викладача Тетяни Склярової.

Висловили також вдячність практичному психологу Тетяні Щегловій, старшому бібліотекарю Ірині Ковальовій, вихователю гуртожитку Валентині Гаврюшовій, “головній господині” ВПУ Любові Турлак, чия турбота допомогла краще адаптуватися новачкам. Й, звісно, – всім викладачам, майстрам виробничого навчання, яким поставили найвищу оцінку.

А яку оцінку можна дати натхненним виступам самих артистів, в тому числі Ані Пастушок, Яни Іваненко, інших вимушених переселенців? Це – овації усміхнених глядачів. Їм сподобалися всі номери вокальних і танцювальних груп, читців, виконавців смішних сценок. Вони з’єдналися в чудову композицію на славу Вчителю. Напевно, рано говорити про новачків як про сформованих артистів, але вони вже впевнено тримаються на сцені і знаходять шлях до сердець.

Читайте також:  Мережевий бізнес і внутрішня торгівля України – серед наукових інтересів студентів

Треба відзначити роботу з ними керівника художньої самодіяльності Вікторії Бібко, яка чудово виконує одразу багато ролей – сценариста, режисера-постановника, хормейстера, балетмейстера, навіть звукорежисера. І головне – швидко зацікавила юнаків і дівчат мистецтвом, допомогла їм реалізувати свій творчий хист і повірити в те, що все буде добре.

До цього докладають зусилля всі педагоги. Переселенці долучилися й до роботи учнівської профспілкової організації, гуртків, спортивних секцій. Уже відбулась спартакіада першокурсників, на черзі – свято, присвячене Дню українського козацтва.

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *