Нещодавно на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати заслухали звіт департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) щодо виконання у першому півріччі міської цільової комплексної програми “Освіта Києва. 2016-2018”.

Відповідна цільова програма складається з 11-ти підпрограм: дошкільна освіта, загальна середня освіта, інклюзивна та спеціальна освіта, виховання та позашкільна освіта, професійно-технічна освіта, вища освіта і наука, гранти Київського міського голови, єдиний інформаційно-освітній простір навчальних закладів комунальної форми власності, методична, технічна підтримка закладів освіти, будівництво, реконструкція та капітальний ремонт закладів освіти, оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти.

За словами директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) Олени Фіданян, фінансування галузі “Освіта” було збільшено у 1,5 разу, а річний бюджет за січень-червень цього року виконаний на 44,3 %.

“Ми пишаємося тим, що заборгованість із виплати заробітної плати працівникам навчальних закладів міста Києва відсутня.  Ми здійснюємо доплату вихователям за роботу у переповнених групах, вводимо додаткові штатні одиниці асистентів вихователів у групи інклюзивного навчання. Хочу зазначити, що за ці півроку було збільшено мережу інклюзивних класів на 135 %, а також створено Інклюзивний ресурсний центр”, – розповіла Олена Фіданян.

Окрім того, було своєчасно і повністю профінансовано 26 закладів профтехосвіти. А на гранти Київського міського голови було витрачено 0,5 мільйона гривень.

24,3 мільйона гривень місто витратило на встановлення відеокамер у кожному навчальному закладі. На пілотний проект “Електронний підручник” для учнів 5-х класів було освоєно 5 мільйонів гривень. На комп’ютерну техніку витратили 26,6 мільйона, а на обладнання кабінетів природничо-математичного циклу — 9,5. Ще 8 мільйонів гривень витрачено на інтерактивні лазерні тири, їх встановили у більш ніж 80 школах столиці”, – наголосив голова профільної комісії Андрій Странніков.

Також було здійснено термомодернізацію 1 загальноосвітнього навчального закладу і капітально відремонтовано 101 дах, 46 фасадів, 22 харчоблоки, у 179 навчальних закладах було замінено вікна — відзвітували в профільному департаменті.

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *