Нещодавно в запорізькій ЗОШ № 89 відбувся авторський майстер-клас «Анатомія статті» від Вікторії Ковпак, талановитого викладача, к. соц. ком., доцента кафедри журналістики, реклами і соціальних комунікацій Інститут журналістики і масової комунікації КПУ.

Старшокласники дізналися про будову статті як жанру, основні журналістські прийоми досягнення ефекту присутності та поспілкувалися з викладачем на тему «чи будуть давати суші в шкільній їдальні?». Цікавий виклад матеріалу, наочність фактів, приклади із ЗМІ – ось що вирізняло майстер-клас пані Вікторії.

Не лише учні стали слухачами «Анатомії статті», але й креативні та комунікабельні учителі школи, Ірина Поповська, керівник літературного гуртка «Повернені імена», та Євгеній Сєрков, педагог-організатор, вчитель фізкультури.

Також Алла Кліщ, старший викладач, і Вікторія Ковпак презентували навчально-просвітницький проект «МоЖу» на базі Класичного приватного університету та запросили школярів вступати до лав молодих журналістів. Викладачі розповіли про особливості навчання в Інституті журналістики і масової комунікації та перспективи професії журналіста.

Подяка Любові Федорівні Корсуновій, директору школи № 89, за сприяння зустрічі викладачів із учнівським і педагогічним колективом.

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *