21 жовтня 2016 р. у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбудеться  Міжнародний інформаційний день Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти.

До участі у заході запрошують представників вищих навчальних закладів України, науково-дослідницьких установ, громадських організацій, роботодавців та інших зацікавлених осіб у модернізації вищої освіти.

Під час Інформаційної сесії для ВНЗ та інших зацікавлених організацій буде представлено структуру Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти; правила участі українських вищих навчальних закладів у конкурсах Програми за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти» (колишня Програма Темпус); рекомендації з підготовки проектних заявок; пріоритети співпраці з ВНЗ у різних країнах. У заході візьмуть участь представники ЕАСЕА (Брюссель), Національних Еразмус+ офісів та ICP (Міжнародні інформаційні контактні пункти) з різних країн.

Програму заходу Інфодень_Львів_22.10.16 завантажити

Час і місце проведення: 9.00-18.00, Львівський національний університет імені Івана Франка, вул. Університетська 1, м. Львів, головний корпус, Актова зала (2 пов.)

Організатори: Національний Еразмус+ офіс в Україні (проект ЄС) спільно з Львівським національним університетом імені Івана Франка, у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та за підтримки Міністерства освіти і науки України і Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

Мова: англійська, українська (синхронний переклад забезпечується).

Слайди презентацій: англійською, українською мовами.

Презентації будуть розміщені на сайті НЕО за 2 дні до заходу, запрошуємо ознайомитися, роздрукувати та взяти з собою.

Умови участі: безкоштовно, проїзд не відшкодовується. Учасники забезпечуються кава-брейками.

Реєстрація: ОБОВ’ЯЗКОВА. Запрошуємо заповнити і надіслати електронну форму за посиланням до 14 жовтня 2016 р.: https://goo.gl/forms/MAb3kLBRsVCsYXl72
Усі надіслані заявки дають право взяти участь у заході. У разі необхідності, цільові запрошення можуть бути надіслані до 18 жовтня 2016 р.

Контакти організаторів: Оксана Краєвська, координатор проектів Програми Еразмус+, тел: +38(032) 239-41-15, е-mail: erasmus.coordinator@lnu.edu.ua

Повідомляє Національний Еразмус+ офіс в Україні 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *