Запорізький обласний центр молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури і спорту облдержадміністрації  щорічно проводить регіональний етап всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.

Конкурс проводиться у двох номінаціях: «Виробництво, сфера послуг і торгівля» та «Соціальний проект».

Цього року на обласне змагання надійшло 11 робіт від учасників із м. Запоріжжя, Гуляйполя, Енергодара та Токмацького району.

На погляд членів експертної ради, із розглянутих 11 конкурсних робіт обрано дві найперспективніші в кожній  номінації.

У номінації «Виробництво, сфера послуг і торгівля» перемогла робота  Марії Глущенко «BABY-ФІТНЕС»  (Фітнес-центр для дорослих із дітьми). Учасниця запропонувала створити спеціалізований центр для всієї сім’ї з метою допомогти батькам привести в  належний стан здоров’я після народження дитини та надалі підтримувати  спортивну форму,  підготувати дітей до відвідування дитячих садочків, забезпечити належний здоровий і спортивний розвиток народженої дитини одночасно зі спортивними заняттями батьків.

У номінації «Соціальний проект» переміг учасник з м. Енергодар із бізнес-планом «Чисте місто». Цей проект спрямований на розв’язання проблеми чистоти в місті шляхом налагодження роздільного збору сміття та проведення регулярних суботників.

Роботи переможців будуть відправлені до Міністерства молоді та спорту України для участі у всеукраїнському етапі,  де експерти розглядатимуть роботи з усієї України.

Визначено найкращі бізнес-плани запорізької молоді - foto2 e1475831365685

 Повідомляє прес-служба Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *