З 10 по 14 жовтня міністр освіти і науки України Лілія Гриневич перебуватиме з робочою поїздкою в Республіці Корея, де відвідає міжнародний форум “Global ICT Leadership Forum” та проведе низку зустрічей.

У рамках Global ICT Leadership Forum Лілія Гриневич виступить перед учасниками форуму з презентацією про розвиток ICT (інформаційних та комунікаційних технологій) в Україні, а також візьме участь у загальному обговоренні між учасниками форуму щодо розвитку ICT, у тому числі як ключової компоненти освітніх процесів.

Також у рамках візиту міністр освіти і науки України зустрінеться з віце-прем’єр-міністром, міністром освіти Республіки Корея Лі Чжун-Сіком (Lee Joon-sik) та з керівником Парламентської асоціації дружби «Корея – Україна»  Чой Джонг-Cіком (Cho Jeong-sik).

Лілія Гриневич також відвідає університет Ханянг, що входить до переліку 100 найкращих університетів світу.  Університет представлений  23  коледжами та 13 магістратурами, де навчається 34 000 студентів. Ханянг має дружні зв’язки з 280 університетами по всьому світу, здійснюючи освітній обмін. Щорічно в університеті проходять навчання 3 500 іноземних студентів.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *