Ровесники незалежності України хочуть жити у Києві й отримувати 15 тисяч гривень -Міжнародний кадровий портал дійшов висновку, що українську молодь 20 – 22 років найбільше цікавлять такі сфери, як продаж, адмінперсонал і реклама. Ровесники незалежності розмістили 8 681 резюме, це приблизно 5% від всіх резюме, розміщених на сайті hh.ua, і близько чверті від резюме всіх молодих фахівців. Нагадаємо, що портал hh.ua орієнтований на топ-менеджмент і менеджерів середньої ланки.

Серед тих, кому трохи за двадцять, модна вища освіта. Цікаво, що зі всіх розміщених резюме 65 % належать дівчатам, у той час, як юнаки воліють не поспішати з пошуком роботи.

Незважаючи на популярність англійської мови, похвалитися вільним володінням можуть лише 15 % молодих здобувачів, ще 30 % вважають, що можуть проходити інтерв’ю, інші ж оцінюють свій рівень знань як базовий.

Більшість ровесників незалежності починають працювати ще зі студентських років. Більшість із тих, хто шукає роботу, вже живе або тільки бажає переїхати до Києва (67 %).

А ось зарплатні побажання молодих людей не можна назвати скромними. Найвищі з омріяних зарплат – на рівні 10 – 15 тис. гривень. Як правило, такі суми називають ті, хто вже встиг попрацювати, особливо в добре оплачуваних сферах (IT, логістика, нерухомість).

Найпопулярнішою кваліфікованою роботою, яку шукають студенти, є робота в галузі інформаційних технологій і маркетингу. Найменше бажання працювати на державній службі й у сфері консультування. Тут розміщено 0, 1-0,3 % від усіх резюме молодих фахівців.

За матеріалами sostav.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *