"Елемент молодіжного активу" з'явився на Дніпропетровщині - molod centr1Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник і губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул 27 серпня відкрили Дніпропетровський обласний молодіжний центр. Заклад створено у рамках реалізації регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» у приміщенні Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна. Центр надаватиме допомогу молодим людям у працевлаштуванні, організації волонтерського руху та координації освітніх і культурних програм.

«Дуже добре, що зусиллями керівництва Дніпропетровської області створюється справжній елемент молодіжного активу. На Дніпропетровщині дівчата і хлопці не просто красиві та креативні. Вони красиві у своїх проявах. Енергія молодого покоління зажди прорветься. Все можна створювати своїми руками і для цього створюється Дніпропетровський обласний молодіжний центр», – сказав Дмитро Табачник.

Звертаючись до молоді регіону міністр зазначив: «Ви повинні передавати один одному комунікативні і професійні навички».

«Відкриття Дніпропетровського обласного молодіжного центру – це приклад практичної реалізації державної політики нашого Президента Віктора Януковича та Уряду з підтримки молодіжних ініціатив. Цей сучасний заклад дозволить вирішити широке коло питань, актуальних для молодого покоління Дніпропетровщини та забезпечить ефективний обмін інформацією між владою й молодими людьми регіону. Він стане потужним інструментом в реалізації потенціалу молоді нашої області», – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул.

Окрім того, на церемонії відкриття Дніпропетровського обласного молодіжного центру міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник і губернатор Олександр Вілкул подарували молодіжному закладу два ноутбуки.

«Створення молодіжного центру Дніпропетровщини відкриває нові можливості для молоді нашого регіону. Студенти і випускники вищих навчальних закладів області зможуть своєчасно отримувати актуальну інформацію та допомогу в працевлаштуванні, обмінюватися досвідом і вести плідний діалог із владою. Від імені молодих людей нашого регіону дякую Дмитру Володимировичу Табачнику та Олександру Юрійовичу Вілкулу за підтримку наших ініціатив та віру в потенціал нового покоління Дніпропетровщини», – сказав активіст Дніпропетровської обласної молодіжної ради при голові облдержадміністрації Євген Федоренко.

За матеріалами Дніпропетровської ОДА

"Елемент молодіжного активу" з'явився на Дніпропетровщині - 03

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *