У зв’язку з аварією будівлі дітям, які навчаються у  середній школі № 6 у місті Василькові, оголошено тимчасові канікули. Вже з понеділка школярі навчатимуться в сусідніх школах. Про це заявив заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей після поїздки до Василькова.

Швидше за все, більшість дітей прийме середня школа № 3  міста Василькова. Можливо, щоб розмістити всіх учнів, а їх 659, частина класів навчатиметься також і в інших сусідніх школах”, – зазначив Павло Хобзей.

Читайте також: ЧП у Василькові: обвалилася стіна у школі, проводиться евакуація дітей

Наразі точно назвати причини обвалу складно. Спеціальна комісія, що аналізуватиме інцидент, працюватиме до 15 жовтня.

“Саме за  висновками комісії можна буде точно сказати, що спричинило обвал і скільки часу буде потрібно на відновлення будівлі, якщо її взагалі можливо реконструювати”, – додав заступник міністра освіти і науки України.

Нагадаємо, що об 11:00 заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей виїхав до міста Василькова Київської області, де сьогодні в середній школі № 6 стався обвал капітальної стіни.

11 жовтня в навчальному закладі були присутні 589 дітей і 42 працівники, серед яких педагоги та адміністративно-господарський персонал. Навчальний заклад побудовано у 1965 році за типовим проектом. Це триповерхова цегляна будівля. У навчальному приміщенні – 28 класних кімнат.

Читайте також:  Уряд ініціює перевірку всіх навчальних закладів через ЧП у Василькові

Довідково:  у 2016 році держава надавала освітню субвенцію для шкіл, що зокрема була передбачена на комунальні витрати. Так, субвенцію для Василькова до держбюджету 2016 року було перераховано у розмірі 36 млн 947,4 тис. гривень.

Інформує прес-служба Міністерства освіти і науки

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *