12 жовтня 2016 року о 16:00 у Київському палаці дітей та юнацтва (вул. Івана Мазапи,13) у рамках загальноміського національно-патріотичного проекту учнівської молоді Києва «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ» відбудеться загальноміський захід  до Дня захисника України «Сила Нескорених!» за участю директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олени Фіданян.

На початку антитерористичної операції українські чоловіки, не зважаючи на вік та професію, стали на захист нашої Батьківщини.

Київська міська влада вважає своїм обов’язком  до Дня захисника України відзначити наших героїв за їх мужність, вірність присязі та принципам справжніх чоловіків – захищати свою рідну землю!

 

Під час урочистостей, за дорученням Київського міського голови, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олена Фіданян нагородить освітян – учасників АТО муніципальною відзнакою – медаллю «Честь.Слава.Держава» та Подяками Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.

Також, на гостей чекає: круглий стіл з національно-патріотичного виховання; презентація книги воїна АТО, заслуженого артиста України Володимира Матвієнка; презентація актуального обмундирування та зброї від Національної гвардії України, Збройних сил України, Національної поліції; демонстрація авіаційного спорядження, майстер-класи з рукопашного бою, радіозв’язку, параглайдингу, надання першої медичної допомоги тощо.

Гості зможуть долучитись до акції «Лист захиснику», взяти участь у мистецьких майстер-класах «Кольорова демілітаризація» (декорування гільз), плетіння маскувальної сітки, створити «Карту України дитячими долонями», ознайомитися з виставкою творчих робіт вихованців студії образотворчого мистецтва та робіт ветеранів АТО, виготовити патріотичну символіку.

Фіналом загальноміського заходу стане урочиста концертна програма за участю бійців АТО, волонтерів,  відомих та молодих артистів, митців України.

Організатори заходу: Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого  органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

У заході візьмуть участь учасники антитерористичної операції на сході України; військовослужбовці Збройних Сил України; представники Громадських організацій: «Київська міська спілка ветеранів АТО»,  «Серця кіборгів», БО «Ветеран-1», БФ «ОВЕС»»; керівники навчальних закладів столиці,  батьківська, педагогічна та учнівська громадськість. Понад 800 осіб.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу