З 4 по 10 жовтня в Житомирі в приміщенні Музею космонавтики ім. С.П. Корольова у рамках Всесвітнього тижня космосу відбувся фестиваль «Відкритий космос». Програма заходу була насиченою — лекції українських та зарубіжних фахівців, виставки, дитяча програма, фаєр-шоу, спостереження за зірками тощо.

Гуртківці з батьками та педагоги відділу науково-технічної творчості Київського Палацу дітей та юнацтва завітали на третій день фестивалю. Юні астрономи побували на екскурсії в Українському домі, де відвідали виставку астрономічних раритетів із власної колекції Юрія Шавели, виставку 3D-фотографій на астрономічну тематику, дім Сергія Корольова та Музей космонавтики. Окрім цього, відбулася зустріч із партнерами та друзями — колегами з Житомирського обласного центру технічної творчості.

Приємним моментом перебування в Житомирі була презентація книги “Астронавти з Великої Росяної” Євгенії Пірог. Авторка подарувала Київському Палацу дітей та юнацтва книгу з автографом та побажаннями творчих і космічних злетів.

Інформує департамент освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *