Карту України, викладену з круп, патріотичний синьо-жовтий тризуб із хризантем, цілі гарбузові сімейства, кумедних смішариків, квітково-фруктові вази та інші неймовірно креативні композиції з дарів осені можна було днями побачити на тематичній виставці у Хустській ЗОШ I-III ст. № 2 на Закарпатті.

«Осінь, щедра на яскраві барви та подарунки, дарує натхнення і творчий настрій. Саме ця пора року є традиційною для проведення в нашій школі творчих виставок, оглядів та конкурсів. Участь у заході взяли учні 1-6 класів, звісно, найменшим допомагали батьки, але це теж дуже важливо: коли діти з дорослими щось роблять разом, заради спільної мети, має велике виховне значення. Взагалі кожна композиція на цьогорічній виставці своєрідна та цікава. Постаралися всі класи, тож журі буде неймовірно важко визначити кращі роботи», – розповідає директор школи Ганна Гелеван.

Із задоволенням відвідали шкільну виставку й отримали чимало вражень від дитячих робіт і батьки учнів.

«У сучасному світі, коли діти захоплені комп’ютерними іграми та мультиками, важко закцентувати їхню увагу на тій простій красі, що нас оточує кожного дня. На мою думку, саме в такий спосіб якнайкраще розвивати дитячі фантазії. Такі виставки збагачують дітей і естетично, і духовно. А ще – це так приємно похмурого осіннього дня всією сім`єю щось вигадувати, творити, втілювати яскраві ідеї», – каже мама другокласника пані Тетяна.

Джерело: Голос Карпат

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *