До Дня захисника України та Дня українського козацтва в провідному на Луганщині Сєвєродонецькому Вищому професійному училищі провели святкову спортивну програму-гру “Козацька наснага”.

– Такі турніри в нас уже традиційні, і щоразу вони стають цікавішими, – каже директор училища, голова обласної Асоціації працівників профтехосвіти, депутат міської ради Юрій Кузьмінов. А його заступник, головний суддя змагань Тетяна Склярова додає, що підготовка до козацького багатоборства по-справжньому захоплює юнаків, загартовує їх.

Це підтвердили й педагоги, котрі готували команди, – майор запасу Микола Брянченко, який виховує майбутніх захисників країни, наставники з фізичного виховання Олександр Солений, Віра Корецька, Андрій Мусієнко, й майстри виробничого навчання, і самі хлопці.

– На першому курсі я підтягувався всього десять разів, а зараз, через два роки, вже двадцять! – пишається переможець із цього виду змагань Артем Прошин.

Ведучі свята Аня Пастушок і Сашко Черемський недаремно нагадали, що козаки показували силу та спритність у багатьох справах. Завтрашні молоді робітники також довели це, коли “звільнялися з полону”, мірялися силою рук, піднімали гирі та один одного, боролися на пасках, у комбінованій естафеті (з веселими стрибками в мішках, бігу навприсядки парами тощо), перетягували канат.

Капітани автослюсарів-водіїв Ілля Волошин, операторів-програмістів Владислав Момот, автокранівників Станіслав Ломикін, електромонтерів Руслан Войтов згуртували своїх товаришів, а численні вболівальники, які зібралися в спортивному залі училища, завзято надихали всіх. Уперед виходили то одні, то інші, азарту вистачало.

У загальному підсумку перемогла команда “Сила” (автокранівники). Другі призери – “Козаки”, які навчаються автосправі, треті – “220” (зрозуміло, що енергетики). Призи – спортивні м’ячі – отримали всі команди.

І всім приємно було почути добрі слова від старших товаришів – капітана третього рангу Сергія Батіщева з міського військкомату та голови міської організації Товариства Червоного Хреста Андрія Яцечка, який особливо відзначив колектив училища за активну волонтерську участь у роботі Червоного Хреста.

Читайте також: 21 листопада – День Гідності та Свободи. Президент України підписав Указ

– Ми знову впевнилися, що для виробничих колективів готується гідна зміна, – сказала член журі, завідувач організаційно-масового відділу профспілкового комітету базового підприємства – Сєвєродонецького “Азоту” Тетяна Лісовська. – Працівники та учні ВПУ є членами нашої профспілкової організації, беруть участь у спільних спортивних, культурних заходах, яких попереду ще багато.

– Я обов’язково розповім про ці змагання дідусеві та батькові, – сказав мені Сашко Старіков. – Вони люблять згадувати, як багато дала їм армійська служба, яка вона відповідальна. Ось і ми доводимо, що не підведемо!

Семен Перцовський, журналіст

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *