Усі на медогляд - medoglyadУсі школярі України мають пройти медичне обстеження до 10 квітня – цього вимагає прем’єр-міністр України Микола Азаров.

Якщо вчасно пройти медогляд, то можна зберегти здоров’я учня. Про це свідчить статистика. За офіційними даними, оприлюдненими міністром освіти і науки Дмитром Табачником, саме завдяки медичним обстеженням вдалося знизити рівень захворюваності серед учнів на 15%. Зокрема в заяві міністра йшлося про органи слуху, зору та хребет.

Досягти такого показника вдалося частково через повернення медичних обстежень у приміщеннях школи. У 14 регіональних навчальних закладах дітей оглядали вузькопрофільні спеціалісти. Для цього створені спеціальні медико-педагогічні комісії, які перевіряють учнів у школах за згодою батьків. Нагадаємо, раніше такі обстеження проводились виключно в поліклініках.

«Зараз упродовж першого кварталу 2014 року зможемо порівняти, де більш ефективно проводити огляд із метою профілактики та збереження здоров’я наших дітей: чи у поліклініках, як існувало в попередньому порядку, чи коли це робиться повністю в шкільному колективі», – каже міністр.

За інформацією Мінохорони здоров’я наразі обстежено 96,5% школярів.

За словами Дмитра Табачника, продовжується робота з упровадження інклюзивної освіти для дітей з особливими потребами. У загальноосвітні заклади інтегровано понад 71 тис. дітей з особливими освітніми потребам. Введено понад 600 посад асистентів вчителів у штат навчальних закладів – повідомляє офіційний портал МОН.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *