Тисяча педагогів на Дніпропетровщині «оновили» свою професійну мову - 1 Табачник и учителя английскогоНа Дніпропетровщині в рамках впровадження нового Державного стандарту початкової школи всі вчителі іноземної мови пройшли курси підвищення кваліфікації. Про це повідомив губернатор Олександр Вілкул на обласній серпневій конференції педагогічних працівників області, що відбулася за участі міністра освіти та науки, молоді та спорту Дмитра Табачника.

«Головною особливістю цього навчального року в середній освіті є впровадження нового Держстандарту початкової школи. Вже з першого класу учні вивчатимуть англійську мову. І важливим питанням є якісна підготовка вчителів, які будуть працювати з першокласниками. Тому підвищення кваліфікації пройшли всі вчителі іноземної мови – це понад однієї тисячі педагогів. Навчання відбувалося в Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Так усі першокласники області – це близько 30 тисяч дітей – здобудуть якісну освіту від спеціально підготовлених учителів», – сказав Олександр Вілкул.

Нагадаємо, що з 1 вересня 2012 року у рамках нового Держстандарту початкової школи першокласники почнуть вивчати іноземну мову, та в навчальну програму повернеться природознавство.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *