Понад 150 кращих спортсменів-туристів із різних навчальних закладів Волині взяли участь у чемпіонаті області з туризму серед юніорів та студентів, що відбулись  11 – 13 жовтня на турбазі обласного Центру туризму, спорту та екскурсій «Табір Сонячний» поблизу Луцька.  Захід організований управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та обласним Центром туризму, спорту та екскурсій.

На урочистому відкритті спортсменів привітав директор обласного Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін:

– Ці змагання, що мають формат багатоденних, стануть завершальними в цьому сезоні. Тут кожен зможе продемонструвати свої вміння та навички і показати рівень спортивно-туристської підготовки.

Читайте також: Козацькі забави згуртували студентів і педагогів львівського коледжу

Протягом трьох днів спортсмени змагались за першість у різних видах туризму – пішохідному, водному та велосипедному – за окремою програмою серед школярів, учнів професійно-технічних навчальних закладів і студентів вищих навчальних закладів.

Згідно з програмою, переможці серед юніорів визначались в окремих видах туризму. Так, у водному туризмі, де спортсмени долали різні дистанції на катамарані, байдарці та човні, облаштовані на озері табору, перемогу впевнено здобули представники Маневицького району, посівши І та ІІ місця, а ІІІ місце дісталось школярам Горохівського району.

Чемпіони з велосипедного туризму визначались за результатами трьох дистанцій – «Фігурне водіння велосипеду», «Велоралі» та «Велокрос». Кращу майстерність у цьому виді продемонстрували школярі Луцького району, ІІ місце – в команди Маневицького району і ІІІ місце посіли спортсмени Камінь-Каширського району.

Переможцями з пішохідного туризму стали вихованці Ківерцівської станції юних туристів, які на одне очко випередили юних туристів Луцького району та замкнули трійку лідерів спортсмени Камінь-Каширського району.

На відміну від юніорів, студенти змагались у комплексному заліку, що поєднував дистанції з пішохідного, водного та велосипедного туризму. За результатами всіх видів переможцями серед вищих навчальних закладів ІІІ – ІV рівнів акредитації стали студенти Східноєвропейського національного університету, ІІ місце – в команди Луцького національного технічного університету і ІІІ місце посіли туристи Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна». В групі вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладів перемогу святкували учні Луцького педагогічного коледжу, які на шість балів випередили вихованців Коледжу технологій бізнесу і права Східноєвропейського національного університету.

Попри несприятливу погоду впродовж всього періоду змагань, учасники показали не лише хороші результати та продемонстрували відмінні спортивно-туристські навички, а й довели, що у туристів не буває поганої погоди, вони завжди готові до будь-яких випробувань і здатні їх долати.

Прес-служба ЦТСЕ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *