19 жовтня 2016 року заступник міністра освіти і науки – керівник апарату Роман Греба зустрівся з представниками студентського самоврядування Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У зустрічі взяли участь керівництво університету та представники ГО «Електронна демократія».

Роман Греба підтримав ідею студентів щодо впровадження в університеті електронної системи під час виборів до органів студентського самоврядування.  «Така ідея надзвичайно актуальна, адже за її допомогою можна домогтися відображення реального волевиявлення студентів і максимального нівелювання можливості тиску на них», – зазначив заступник міністра.

Під час обговорення студенти запропонували вдосконалити систему електронного самоврядування та впровадити ідентифікацію виборців за допомогою електронного цифрового підпису. При цьому електронний цифровий підпис може містити студентський квиток або банківська карта.

Заступник міністра наголосив на важливості застосування механізмів електронного урядування в усіх сферах життя та зазначив, що Міністерство освіти і науки повинно виступити законодавцем моди у цьому питанні.

Інформація МОНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *