У Маріупольському  професійному  ліцеї з 10 по 14 жовтня було проведено Тиждень енергоощадності. Метою тематичних  уроків, бесід і класних годин було формування в учнів уявлення про енергоощадні технології, бережне ставлення до використання енергоносіїв, навичок роботи із різними джерелами інформації, почуття власної причетності до загальної справи, а також  – уміння формулювати думку про способи економного використання електричної та теплової енергії.

Енергія – це не лише електрика, а й тепло взимку, і гаряча вода  в крані, і газ для приготування їжі. Зрозуміло, що людство не в змозі відмовитись від сучасних технічних досягнень, але може не витрачати енергію даремно. Якщо ми хочемо говорити про розвиток України, ми мусимо дбати про розвиток енергоефективності, – це  основні  тези  класної  години, яку провела викладач  Любов Бєльдей.

На завершення Тижня енергоощадності відбувся круглий стіл «Актуальні проблеми енергозбереження. Перспективи, засоби впровадження  та шляхи реалізації», який підготувала і провела викладач фізики та астрономії Владислава Іванченко. Учні  розглянули джерела енергії у світі та поділились порадами щодо збереження енергоресурсів, міркували над енергоефективністю в Україні та шукали шляхів енергоощадження в кожній родині. У групах були переглянуті відеоролики про економне використання енергоресурсів.

Читайте також: Конкурс професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» приверне увагу молоді до робітничих професій

Переможцями  в  конкурсі  стінгазет  із  корисними  порадами  щодо  раціонального  використання  енергії  в  побуті, стали  учні  групи  електрогазозварників  № 01, якими опікуються класний  керівник  Олена Шилова та майстер  Вікторія Касаєва.

Проблеми енергоощадження не вирішуються в рамках одного тижня, тож ліцей планомірно працюватиме в цьому напрямі протягом року,  співпрацюючи з батьками та громадськістю, створюючи проекти, проводячи конференції, акції, семінари-практикуми.

Маріупольський професійний ліцей

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *