Учням можна не відвідувати уроків, але естетику вчити обов'язково -У київських школах для 6 – 8-х класів з’явиться новий предмет «Естетичне виховання» і факультатив, на якому фахівці навчатимуть дітей зберігати тепло. Як повідомили в КМДА, про пілотний проект уроку «Про теплопостачання і теплозбереження для майбутнього споживача» розповів начальник Головного управління енергетики, енергозбереження і енергоефективності КМДА В’ячеслав Лісовик.

За словами В’ячеслава Леонідовича, головною метою факультативного уроку є виховання відповідальності в майбутнього споживача теплової енергії. “Слухачі факультативу самостійно зможуть провести нескладні енергоаудити шкіл. Мета проекту – визначити школу-переможницю і впровадити в ній проектні пропозиції учнів”, – сказав  В’ячеслав Лісовик.

Крім того, в 16-ти школах Києва впроваджують дистанційне навчання. Якщо школярі за станом здоров’я не можуть відвідувати уроки, вони отримуватимуть завдання по інтернету. У Головному управлінні освіти зазначають, що в навчальних закладах буде Wi-fi з фільтрацією.

За матеріалами korrespondent.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *