1 вересня заборонять телебачення -Жителів України закликають на один день, 1 вересня, відмовитися від перегляду телевізора в рамках акції «День без ТБ», повідомляє громадська ініціатива.  “Маніпулятивні технології на нашому телебаченні використовуються в різних варіантах, а жертвами їх впливу стають саме ті люди, які не хочуть оцінювати критично інформацію з екрана”, – заявив автор ініціативи Артем Стельмашов.

За його словами, проведення такої акції змусить редакторів українських телеканалів задуматися про політику каналу, а також частково змінити її.  “Пропонуємо 1 вересня бойкотувати перегляд ТБ. Закликаємо припинити “згодовувати” нам з екранів той непотріб, який телевізійні боси ніколи не дозволили б дивитися своїм дітям, – брехливі “джинсові” новини, низькопробні серіали, скопійовані шоу. Ми вимагаємо надавати правдиву і об’єктивну інформацію. Який сенс дивитися телевізор, якщо з його екрану лише брешуть і ще і маніпулюють нами без сорому і совісті? ” – наголосив активіст.

За матеріалами mediabusiness.com.ua 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “1 вересня заборонять телебачення”
  1. Полнлстью согласен с выше сказанным.Периодически проводить такую акцию “День без ТВ”.Обязательно не буду пользоваться ТВ 1 сентября.

  2. Когда-то я не мог жить без программы Время. Когда до меня дошло, что многое в ней – брехня, я перестал её смотреть. И – о чудо! – спокойно стал без неё жить. Когда-то я срочно переключался в 18-45 на Факты ICTV. Когда понял, что они обслуживают команду Януковича, вообще перестал смотреть новости. Хватает Интернета. И действительно спокойно живу и без УкрТВ. Но… есть один канал, который ещё можно смотреть. На мой взгляд. Это TBi.
    Предлагаю всем смотреть Тонис и ТВі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *