27 жовтня Ужгород зустрічав 30 команд фінального етапу XIV Всеукраїнського турніру юних правознавців з усіх областей країни. Такий турнір проводиться щороку і вже став традицією. Перший відбувся у м. Харкові 2003 року.

Урочисте відкриття відбулося у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості. Вітальним словом відкрила захід Ганна Сопкова, голова турніру, директор департаменту освіти і науки Закарпатської державної адміністрації. „Я рада, що у цій залі зібралися представники всіх областей України, і я вірю в те, що тут присутні майбутні правознавці-професіонали – майбутнє України”, – такими теплими словами привітала гостей голова турніру та наголосила на тому, що цьогоріч рекордна кількість учасників – 30 команд. Вона побажала цікавої гри, достойних опонентів і нових друзів, адже мета турніру – не лише перемога, а й налагодження нових дружніх відносин.

Заступник голови турніру, головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Раїса Євтушенко також привітала присутніх та представила компетентне журі. Вона зазначила, що сьогоднішній, XIV турнір, організований та проводиться Міністерством освіти і науки, Міністерством юстиції України, офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, а також Координатором проектів ОБСЄ в Україні. Наталія Беца, член оргкомітету, національний спеціаліст проектів у сфері верховенства права і прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні, ознайомила гостей із новими підходами та проектами у сфері вивчення прав людини, побажала учасникам залишатися завжди відкритими для спілкування, співпраці, толерантними, людяними, адже ці якості і є запорукою успіху.

Лариса Красицька, голова журі, професор Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, поділилася спогадами про проведення у 2007 році на Закарпатті Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства та подякувала закарпатцям за гостинність, а командам побажала перемоги.

Тетяна Палько, директор Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат психологічних наук, заступник голови оргкомітету привітала гостей і скоординувала подальшу роботу.

28 жовтня в актовій залі Закарпатського ІППО відбулося жеребкування. Компетентне журі працює, а конкурсанти готуються до нелегких випробувань. Турнір триватиме по 31 жовтня. Тож хай переможуть найкращі!

Закарпатський інститут ППО

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *