Нині у світі популярний тренд “розмальовки для дорослих”. Тепер цей загальновизнаний метод стресотерапії почали застосовувати й у ВНЗ. Це допомагає студентам краще почуватися як під час навчання, так і у вільний час та в студмістечку. 

Викладачі американського університету у Вашингтоні роздають своїм студентам розмальовки в рамках національного Тижня здоров’я в студентських містечках. Керівництво вишу вважає, що розфарбовування допоможе молоді впоратися з такими психічними та емоційними проблемами, як депресія і неконтрольована агресія.

А в Массачусетському університеті щомісяця влаштовують  Дні антистресу, коли всі студенти дружно беруться за олівці та фломастери, щоб відпочити від навчання.

Розфарбовування – це як медитація, що дає змогу сконцентруватися на тому, що відбувається в даний момент, – вважає професор університету Northcentral University Мері Джилл Блеквелл.

У деяких вищих навчальних закладах психологи, які працюють зі студентами, регулярно влаштовують сеанси розфарбовування, які можна відвідати в будь-яку мить, щоб абстрагуватися від навчальних проблем.