П’ятирічний Кайноа Нігаус приїхав до Огайо з Японії, щоб познайомитись зі своїм новим помічником на ім’я Торнадо в центрі 4 Paws for Ability (“Чотирма лапами за здоров’я”). Сім’я чекала два роки, поки в цьому центрі з’явиться вільний і спеціально навчений собака. Про це повідомляє ВВС.

Кайноа, як і багато інших хворих на аутизм, від доторків відчуває дискомфорт чи навіть біль, на відміну від людей без аутизму, яким зазвичай приємні доторки та обійми.

161022125657_autist_boy_dog_624x700_4pawsforability_nocredit

Бачите цю мить? У нас ще ніколи такого не було“, – зазначає мати хлопчика Шанна. – Все було недаремно: боротьба за кожну медичну послугу, за діагнози, за консультації лікарів; кожен витрачений долар, кожна виписана довідка, зустрічі в школі, пролиті сльози, кожен крок уперед і кожен крок назад, кожна думка про туманне майбутнє. Воно того вартувало! З Торнадо я чомусь упевнена – все буде добре”.

Як мама я бачила безліч складних і болісних моментів у житті мого сина – і плакала безліч разів. Утім, вчора я плакала з іншої причини. Це відчуття, яке не передати словами”  – розповідає Шанна Нігаус.

4 Paws for Ability – це всесвітня доброчинна організація, що виховує службових собак для дітей з обмеженими можливостями, а також для ветеранів, які втратили кінцівки або слух.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *