Щорічно 28 жовтня у світі відзначається Міжнародний день анімації. Це свято з’явилося з ініціативи Міжнародної асоціації анімаційного кіно. У цей день паризький художник Еміль Рейно створив праксиноскоп, за допомогою якого виводив на екран рухомі картинки.      

Це й був перший мультфільм. Міжнародний день анімації пов’язаний із великими відкриттями в цій сфері. Розвиток анімаційного кіно відбувався так стрімко, що лише за одне століття людство створило велику кількість прекрасних анімаційних фільмів, багато з них стали класикою.

Знайомство дітей з анімацією в столичному дошкільному закладі № 736 Святошинського району розпочинається з молодшого дошкільного віку шляхом залучення до виховного процесу героїв знайомих казок завдяки різновидам театрів. Цікавим досвідом виявились різновиди роботи з дітьми дошкільного віку з використання елементів пісочної анімації. Дітей старшого дошкільного віку педагоги ознайомлюють із процесом створення мультфільмів. За допомогою батьків організовано екскурсію в студію мультиплікаційних фільмів, де діти отримали знання про види мультфільмів і професії мультиплікатора (режисера, оператора, звукооператора, постановника).

Інформує прес-служба департаменту освіти і науки КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *