За доброю традицією другий рік поспіль за ініціативи ради студентського самоврядування факультету менеджменту Уманського НУС проходить благодійний ярмарок із метою підтримки дітей-сиріт.

Попри великий асортимент випічки в магазинах, студенти залюбки долучились до проведення доброчинного заходу та власноруч приготували безліч домашніх ласощів. Цьогорічний благодійний ярмарок пройшов під назвою «Fantasy world» і девізом «Розфарбуймо цю осінь смачними фарбами».

DSC_0208-001

На один день вестибюль навчального корпусу № 4 перетворився на маленький ринок. Відвідувачі ярмарку мали можливість не тільки поласувати різноманітними ароматними смаколиками, а й зустрітися з відомими героями казок, кінофільмів, мультфільмів, адже ласощі особисто пропонували і сімейка Сімпсонів, і Червона шапочка, і Наталка-Полтавка, і навіть Чарлі із шоколадної фабрики.

Атмосфера на солодкому ярмарку була невимушеною і жвавою. Покупці та продавці створили справжню атмосферу ярмаркового дійства. Скрізь лунали жарти, студенти у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Тож доброчинна акція припала до вподоби кожному.

Із продажу представленої на ярмарку продукції студенти виручили 3 171 грн. Усі зібрані кошти будуть направлені на потреби тих дітей, хто залишився без батьківської любові, опіки та турботи.

DSC_0210

Цей захід є прикладом гарного виховання й щирого співчуття. Приємно, що наша молодь має добре і чуйне серце, адже в теперішній час це дуже важливо.

Дякуємо всім небайдужим. Разом ми зможемо змінити світ на краще!

 За матеріалами прес-центру Уманського НУС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *