Черкаський державний бізнес-коледж, спільно із європейським партнером –  Вищою школою управління інформаційних систем (ISMA), – виграв грант на програму обмінів студентів і викладачів.

За цією програмою, до 2018 року щосеместру ЧДБК зможе направляти викладачів і студентів до університету в м. Рига (Латвія)  – для читання курсу лекцій і навчання, відповідно, за кошти Європейського Союзу, – зазначив директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін. – Програма стартує уже в другому семестрі цього навчального року. Викладачі працюватимуть у  Вищій школі управління інформаційних систем протягом тижня, студенти навчатимуться там протягом семестру.  Таку можливість отримають  академічно успішні студенти, які навчаються за бакалаврськими програмами економічних напрямків («Маркетинг», «Економіка підприємства», «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля, біржова діяльність», тощо).  До речі, українські викладачі, які приїздять до Європи, можуть розраховувати на покриття витрат до 160 євро за день, а студенти – на щомісячну стипендію  розміром до 850 євро.

Із  Вищою школою управління інформаційних систем (ISMA) ми маємо тісні партнерські стосунки та 5-річну угоду про співпрацю. Підготований нами проект переміг на конкурсі освітнього проекту Європейського Союзу  «Еразмус+», що сприяє модернізації освіти та інтеграції інноваційних технологій у сучасний навчальний процес.

За інформацією прес-служби Черкаського державного бізнес-коледжу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *