Осінь у кожного асоціюється з похмурими днями та помітним подихом зими. Але не у студентів Уманського національного університету садівництва!

Цей навчальний заклад славиться не лише значними науковими доробками, а й неймовірно романтичною атмосферою, що панує в ньому ще з часів заснування, адже кохання подружжя Потоцьких, спогади про яке пройшли крізь століття, вирувало саме на території УНУС! Тому й молодь, яка навчається в університеті, неодмінно переповнюється цими стародавніми чарами.

А доказом вищесказаного став неймовірно чарівний осінній бал, який зібрав усе студентство університету та його наставників! Різнобарвним осіннім вихором кружляли у танку присутні: дівчата приголомшували всіх своєю красою, хлопці – мужністю… Повітря було просто наелектризоване палкими мріями!

Переливи осіннього вальсу перемежовувалися майстерністю творчих колективів Центру культури і виховання студентів УНУС. І кожен із присутніх відчув, скуштував наяву солодкий присмак піднесених емоцій і яскравих вражень.

Тож для всіх, хто відчуває себе в душі романтиком чи просто бажає відчути на дотик атмосферу закоханості, є чудова пропозиція – завітайте в осінню пору до Уманського НУС!

 За матеріалами прес-центру Уманського НУС

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу