Англійський суддя "прицінився" до наших курей - glavУ Києві відбулася Національна виставка голубів, декоративних птахів, свійських тварин, мешканців акваріумів та тераріумів. У заході, організаторами якого стали Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Всеукраїнська Асоціація Голубівників, взяло участь більше 400 любителів-голубівників з різних регіонів України, а також гості з Республіки Молдова, Білорусі та Російської Федерації. Загалом на виставці представлено понад 6 тис. голубів різних породних груп.

Також експонувалося майже 2 тис. курей різних порід, близько 1,5 тис. породистих кролів, гусей, качок, індиків, цесарок, павичів, фазанів, перепелів.

Наймолодші відвідувачі виставки  подовгу затримувалися біля кліток з канарками, папугами, щоглами, горлицями, амадінами.

У рамках виставки відбувся конкурс декоративних птахів, на якому були представлені колекції різних видів папуг. Експертну оцінку пташок проводив кваліфікований суддя з Великої Британії.

За 2 дні виставку відвідали тисячі киян і гостей міста, в яких, за їхніми відгуками, спілкування з живою природою викликало чимало позитивних відгуків.

Англійський суддя "прицінився" до наших курей - 031

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *