31 жовтня 2016 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулося відкриття Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSКILLS UKRAINE».

Прем’єр-міністр України Гройсман Володимир Борисович, відкриваючи конкурс, наголосив: “Ми маємо реформувати систему професійно-технічної освіти для того, щоб кожен, хто навчається у цій системі, був професійним і якісним. Потрібно змінити програми навчання, осучаснити їх, надати можливість технічного переозброєння закладів професійно-технічної освіти для того, щоб кожна молода людина, яка закінчує професійно-технічний заклад, могла знайти себе у реальному секторі економіки“.

Міністр освіти і науки України Гриневич Лілія Михайлівна у своїй промові зазначила, що реформа професійно-технічної освіти є одним із пріоритетів Міністерства освіти і науки України та Уряду загалом.

Від імені ректора Київського національного торговельно-економічного університету гостей та учасників конкурсу привітала перший проректор Притульська Наталія Володимирівна, яка зазначила, що вітчизняна освіта має йти в ногу з часом для того, щоб забезпечити конкурентоспроможність українських випускників.

30ead8199ac1a56d4809fa8f6a7ad72f

Також з вітальним словом до присутніх звернулися віце-президент WorldSkills International, Голова Комітету зі змагань Стефан Прашль та Голова Правління WorldSkills Ukraine Рибак Сергій Олександрович.

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності WorldSkills Ukraine відбудеться в Україні вперше за підтримки Міністерства освіти України, Державної служби зайнятості та багатьох інших організацій, які виявили бажання бути разом з родиною WorldSkills. У конкурсі візьмуть участь 150 учасників із 25 регіонів країни. Перемога у WorldSkills Ukraine надає молодим людям можливість взяти участь у WorldSkills International, який відбудеться в столиці Об’єднаних Арабських Еміратів – Абу-Дабі в жовтні 2017 року.

481679312b49e4b74f9921c1c5b8b7f4

Конкурс відбуватиметься у м. Києві за 11 професійними компетенціями на восьми майданчиках, серед яких: Київський національний торговельно-економічний університет, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Київський професійний ліцей будівництва і комунального господарства та інші.

Інформує КНТЕУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *