Сьогодні міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник під час прес-конференції за підсумками засідання Колегії МОНмолодьспорту повідомив, що за два роки в Україні стало на 650 дитячих садків більше.

«Сьогодні кількість дитячих садків становить 16 277. Мені приємно  зазначити, що це на 650 більше, ніж у червні 2010 року, коли ми проголосили відновлення дитячих садків пріоритетною сферою діяльності всіх ланок освіти. З них лише у І півріччі 2012 року відкрито 199 нових дошкільних закладів. Це сім новобудов, 43 садочки відновили діяльність, 149 дошкільних навчальних закладів відкрито у пристосованих приміщеннях», – зазначив міністр.

Дмитро Табачник також наголосив, що завдяки розширенню мережі ДНЗ кількість дітей, які здобувають дошкільну освіту в дошкільних навчальних закладах, досягла в країні понад 1 млн  385 тис.

«Це на 171,5 тисячі більше, ніж у період, коли ми починали цю роботу», – додав він.

Окрім того, міністр звернув увагу присутніх на якість дошкільної освіти: «У травні 2012 року затверджено новий Державний стандарт – Базовий компонент дошкільної освіти. Під час його розроблення вивчено кращий світовий досвід і проведено надзвичайно широке громадське обговорення документа. Після дворічної апробації схвалено програму розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». З 1 вересня цього року програма стає обов’язковою для всіх дошкільних навчальних закладів. Проведено і перший Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий архітектурний дизайн-проект сучасного дошкільного навчального закладу. Кращі з них надано Міністерству економіки, Мінрегіонбуду та місцевим державним адміністраціям для використання при будівництві нових дитячих садків».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу